Motto: "NEUČÍME SE PRO ŠKOLU, ALE PRO ŽIVOT."
UDÁLOSTI:
Ahoj všichni.
Brzy se potkáme při četbě HOT magazínu.
Moc se na Vás těším!!!
30.4. a 7.5.2012 probíhá výučování.
Soutěž „O nejhezčí velikonoční dekoraci“
_______________________________________________________________
Třída 5.A je zapojena v projektu:
HRAVĚ ŽIJ ZDRAVĚ 2011
Domovská stránka